kosmetyki Phlov

Trenerka tworząca markę kosmetyczną

Anna Lewandowska zyskała ogromną popularność dzięki szerokiemu udzielaniu się w mediach społecznościowych i zgromadzeniu wokół siebie społeczności pragnącej żyć zdrowo. Anna to zdecydowanie kobieta sukcesu, pokochały ją tysiące kobiet pragnących zmienić swoje życie na lepsze. Każdego dnia inspirowała. Pokazywała jak trenować, by uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz jak jeść, by czuć się dobrze w swojej skórze. Niedawno zainteresowała się branżą kosmetyczną i stworzyła markę Phlov by Anna Lewandowska.

Oferta Phlov

Kosmetyki Anny Lewandowskiej są przede wszystkim naturalne, bio i zero-waste. To już na starcie sprawiło, że kosmetyki Phlov zyskały szerokie grono zwolenniczek. Marka prezentuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała, a ich przedział cenowy to średnio 50-200 zł, więc tak zwana półka średnia.

Oryginalność dzięki Brain-Skin

Z pewnością nikt nie był zaskoczony, że kosmetyki Anny Lewandowskiej są naturalne, ale fakt, że marka współpracuje z dziedziną psychodermatologii zaskoczył niejednego. Na stronie znajdziemy informacje, że kosmetyki Phlov zadbają nie tylko o skórę, ale również umysł. Czy to rzeczywiście możliwe? Należałoby zgłębić się w tajniki dziedziny neuronauki – Brain-Skin, która wykazuje, że na nasz nastrój wpływa stan skóry.

Warto, czy też nie

Phlov by Anna Lewandowska to marka, która nie należy do najtańszych, ale ceny wydają się być adekwatne do składów kosmetyków. W Internecie znajdziemy wiele opinii niezależnych ekspertów, którzy pozytywnie wyrażają się o kosmetykach Phlov. Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy rzeczywiście są tak dobre, jak obiecuje to nam sama Anna Lewandowska, jest przetestowanie ich na własnej skórze.