Piękne paznokcie dzięki lampom Semilac

Piękne paznokcie to nie tylko te długie, ale przede wszystkim starannie pomalowane i wypielęgnowane skórki. Nie każda kobieta ma tyle czasu wolnego w domu, by poświęcać go na ciągłe malowanie (odpryskujący lakier wygląda nieestetycznie) i częste zabiegi wzmacniające płytkę. 

Sposób na piękne paznokcie

Firma Semilac posiada w swojej ofercie lampy do utwardzania lakierów, które mogą być wykorzystywane zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i w zaciszu własnego domu. Oczywiście malując samemu paznokcie w domu, nie osiągnie się tak spektakularnych efektów, jak u kosmetyczki. Jednak paznokcie będą trwałe i schludne. Wystarczy jedynie trochę umiejętności i ćwiczeń. 

Rodzaje lamp Semilac

Lampa do paznokci hybrydowych powinna być wysokiej jakości. Semilac lampa LED jest dedykowana profesjonalistom oraz osobom, które chcą malować paznokcie w zaciszu swojego domu. 

Aktualnie lampy Semilac wykorzystują technologię UV/LED, czyli emitują dwie długości fali, przez co utwardzają wszystkie żele oraz hybrydy. Na rynku dostępne są lampy Semilac o mocach znamionowych: 9W, 24W, 36W oraz 48/24W.  Dla lamp, które będą używane wyłącznie w warunkach domowych, wystarczające są moce 9W i 24W. Gdy lampa ma służyć jako wyposażenie salonu kosmetycznego i będzie przeznaczona do pracy na różnych typach produktów (hybrydy i żele), wtedy należy zdecydować się na lampę o minimalnej mocy 36W. Ich zaletą jest również to, że  posiadają czujnik ruchu. Dzięki czemu użytkując je w salonie kosmetycznym nie trzeba pamiętać o jej ciągłym włączaniu i wyłączaniu. 

Często zdarza się lampy Semilac sprzedawane są w formie zestawów startowych. W komplecie zawierają lakiery, pilniki, bloki polerskie oraz waciki bezpyłowe.