kolory i odcienie podkładów Revlon Colorstay

Jak dobrać podkład do swojej cery?

Podkład Revlon Colorstay to nowość na rynku. Panie, które do tej pory miały ogromny problem ze znalezieniem kryjącego, delikatnego dla swojej cery podkładu o odpowiednim kolorze, teraz mogą odetchnąć z ulgą. Pojawił się bowiem produkt, który doskonale dopasowuje się do skóry, jest łatwy w użyciu i co najważniejsze, jest bardzo trwały. Co jeszcze warto wiedzieć o podkładach Revlon Colorstay? Podpowiedź poniżej.

Podkłady Colorstay – nowy wymiar wykończenia makijażu

Podkłady Colorstay na pewno pozytywnie zaskoczą te panie, które do tej pory nie mogły trafić na idealny kolor. Ogromny wybór wariantów kolorystycznych sprawia, że tak naprawdę każda kobieta znajdzie odcień, który perfekcyjnie dopasuje się do jej skóry. Można bowiem wybierać spośród standardowych odcieni takich jak np.: ivory, vanillia, nude, sand baige, warm golden, buff, toast, natural beige, medium beige oraz wielu, wielu innych. Można także zdecydować się na całkiem nowe odcienie, które idealnie się sprawdzą na wakacje, na wieczorne wyjścia itp.

Podkład Revlon Colorstay – dla wymagających klientek

Dla wielu kobiet makijaż bez dobrego, trwałego podkładu, nie istnieje. Jest to bazowy produkt w ich kosmetyczkach i dlatego też musi być on świetnej jakości. Producenci starają się więc tworzyć kosmetyki, które będą trwałe, niezawodne i bardzo wydajne. Podkłady Colorstay na pewno zaskakują doskonałą konsystencją, subtelnym zapachem i idealnym kryciem. Kobiety nie muszą się już obawiać, iż ich makijaż „spłynie” po kilku godzinach. Nie występuje także w przypadku tego podkładu „efekt maski”.

Pomoc ekspertów od make-up

Warto wybrać się do dobrej drogerii, by na spokojnie, przy odpowiednim świetle dobrać właściwy odcień podkładu do swojej cery. Jest to niezwykle ważne, by podkład komponował się z urodą swojej właścicieli. Zbyt ciemny lub zbyt jasny odcień nie wygląda dobrze. Panie nie czują się też dobrze w podkładach zbyt ciężkich, które źle się rozprowadzają. Dlatego też, często znalezienie idealnego produktu trwa nawet i kilka lat.