regenerum do pięt

Regenerum serum do pięt – ratunek dla zniszczonych stóp

Pielęgnacja skóry stóp jest tak samo ważna jak dbanie o inne partie ciała. Stopy należy pielęgnować przez cały rok, tak aby nigdy nie były one powodem do wstydu i kompleksów, a czasami nawet przekładały się na atrakcyjność. Jednak wiele osób o tym zapomina lub zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że suchą, popękaną i zrogowaciałą skórę pięt można łatwo zmienić w piękne zakończenie zadbanych nóg. Wystarczy zwrócić się ku takim produktom jak Regenerum do pielęgnacji pięt, które potrafią czynić najprawdziwsze cuda.

Regenerum do pięt – co to za produkt?

Serum pielęgnacyjne do pięt z linii kosmeceutyków Regenerum to niezwykły specyfik, którego zadaniem jest odżywianie skóry pięt i ułatwienie jej procesów regeneracyjnych. Skład produktu jest bogaty w naturalne składniki, a samo serum przeszło liczne badania dermatologiczne. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni jego skuteczności oraz braku niepożądanych efektów ubocznych.

Czego spodziewać się kupując serum Regenerum?

Kosmeceutyk przede wszystkim odnawia zniszczoną, spękaną skórę pięt oraz chroni ją przed powstawaniem kolejnych niedoskonałości. Co więcej Regenerum serum do pięt sprawi, że pięty użytkownika będą miękkie, dobrze nawilżone i miłe w dotyku. Warto też wspomnieć, że regularne używanie produktu z serii Regenerum ułatwia przebieg wszelkich zabiegów peelingujących, a także chroni stopy przed licznymi bakteriami. Kupując serum Regenerum do pięt tutaj każdy może mieć zdrowe i piękne stopy, które będą powodem do dumy.

Jak używać kosmetyku do pielęgnacji pięt?

Zaleca się aby produkt stosować raz dziennie, najlepiej na czystą i osuszoną skórę. Małą dawkę serum należy wmasować w skórę pięt aż do momentu wchłonięcia się substancji. Serum regeneracyjne może być stosowane zarówno do odbudowy zniszczonej skóry, jak i produkt do regularnej pielęgnacji zdrowych stóp. Jeśli jednocześnie wykonuje się jakiekolwiek zabiegi złuszczające martwy naskórek to Regenerum do pielęgnacji pięt powinno zostać użyte po peelingu, a nie przed nim.