Rimmel podkład Lasting Finish

Podkłady do zadań specjalnych – Rimmel Lasting Finish

Rimmel to kultowa marka kosmetyków drogeryjnych, która ma w swojej ofercie lakiery do paznokci, tusze do rzęs i inne kosmetyki, za pomocą których wyczarować można trwały i piękny makijaż. Oferuje również świetnej jakości podkłady i pudry. Jednym z najbardziej znanych jest podkład Rimmel Lasting Finish.

Obietnice producenta

Seria Rimmel Lasting Finish zapewnia skórze pełne krycie bez efektu maski i obciążenia. Zawiera nawilżające serum, dzięki któremu skóra jest miękka w dotyku i dobrze odżywiona. Skóra pokryta podkładem jest idealnie gładka, a koloryt wyrównany. Kosmetyk utrzymuje się w nienagannym stanie nawet do 25 godzin od nałożenia. Idealnie sprawdzi się na co dzień i na większe wyjścia, gdyż niestraszne mu wysokie temperatury, łzy i pot. Jest odporny na ścieranie, nie roluje się nie wchodzi w zmarszczki.

Cechy podkładu Lasting Finish

Podkłady Rimmel Lasting Finish kryją się w przezroczystej szklanej buteleczce z czerwoną etykietką i pokrywką. Znajdą zastosowanie u pań o różnym odcieniu skóry, można znaleźć kolory o ciepłych i chłodnych tonach. Kosmetyk nakłada się palcami lub za pomocą gąbeczki albo pędzla. Podkład doskonale stapia się ze skórą, nie powoduje powstawania plam ani smug, zapewnia idealne krycie. Sprawdzi się zarówno do cer normalnych, suchych i mieszanych. Odżywcze serum zadba o poziom nawilżenia skóry i zagwarantuje komfort noszenia podkładu przez cały dzień.