podkład Facefinity - jeden z kolorów

Podkład, który przetrwa cały dzień

Nakładając rano makijaż robimy wszystko, by nadać skórze zdrowy, jednolity odcień i zamaskować ewentualne niedoskonałości, jak chociażby cienie czy przebarwienia. Niestety, nie każdy podkład będzie prezentował się równie dobrze po upływie kilku czy kilkunastu godzin. Spożywając posiłek, odgarniając włosy czy przecierając oczy możemy mimowolnie dotykać twarzy, a co za tym idzie – nieświadomie ścierać podkład. Jeśli więc w ciągu dnia nie mamy czasu na ewentualne poprawki, warto postawić na wytrzymały podkład, który zostanie na twarzy do wieczora – jak na przykład Max Factor Facefinity.

Dobry odcień to nie wszystko

Dobierając podkład zwracamy przede wszystkim uwagę na jego odcień – i słusznie, bowiem źle dobrany odcień zepsuje cały makijaż a naszej twarzy nada sztuczny, nienaturalny charakter. Liczne dostępne w sklepach kolory podkładów Max Factor Facefinity sprawią, że każda kobieta znajdzie dla siebie odcień, który idealnie stopi się z jej cerą. Zróżnicowane odcienie podkładu Facefinity to jednak nie jedyna ich zaleta. Dla kobiet żyjących w biegu i niemających czasu na ciągłe poprawki w ciągu dnia niemniej istotna będzie jego trwałość.

Od rana do nocy

Dzięki szerokiej gamie kolorów podkładów Max Factor Facefinity z pewnością znajdziemy odpowiadający nam odcień. Dzięki zastosowanym w nim technologiom możemy mieć również pewność, że nałożony rano makijaż utrzyma się na twarzy do końca dnia. Tego typu podkład cechuje wysoka trwałość – dotykając twarzy w ciągu dnia, nie będziemy powodować jego miejscowego ścierania się. Co więcej, regulując wydzielanie się sebum podkład zapobiegnie nieestetycznemu świeceniu się. W połączeniu z szeroką gamą odcieni podkładu Facefinity jego trwałość sprawi, że stworzony rano makijaż nie tylko idealnie stopi się z naszą skórą, ale też zostanie na niej cały dzień.