Kosmetyki firmy Senelle.

Polska firma Senelle specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych. Korzystać z nich mogą zarówno kobiety i mężczyźni, jak i dzieci i osoby starsze. Produkty Senelle nadają się do użycia na różnych rodzajach i karnacjach skóry. Kosmetyki od Senelle przeznaczone są do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Senelle oferuje wiele rodzajów produktów, które mają właściwiości: liftingujące, nawilżające, oczyszczające, odmładzające, odżywiające oraz na przebarwienia.  Znajdziemy produkty o różnych konsystencjach: balsamy, kremy, peeling, serum lub żel. Niemal wszystkie produkty Senelle są odpowiednie dla wegaterian i wegan.

Czy kosmetyki Senelle można stosować w różnym wieku?

Oczywiście! Skóra każdego człowieka ma swoje potrzeby i wymaga innego traktowania. Szeroki asortyment, obecność składników aktywnych i zaawansowana technologia firmy Senelle zapewni odpowiednią pielęgnację dla każdego.

Jak używać produktów firmy Senelle?

Senelle również przykłada dużo uwagi opakowaniom produktów, które należy otworzyć delikatnie zrywając plomby zabezpieczające. W trosce o środowisko opakowania nadają się do powtórnego użytku np: jako pojemnik na drobiazgi.

Jak produkowane są produkty firmy Senelle?

Kosmetyki firmy Senelle są wytwarzane tylko z naturalnych materiałów. Zaawansowany i innowacyjny proces pozyskiwania surowców pochodzenia naturalnego to specjalność firmy. Surowce pozyskiwane są z wielu zakątków świata jedynie w najlepszej jakości. Dzięki temu stosować może je bez obaw każdy, a nawet kobiety w ciąży.

Senelle, a środowisko.

Z racji na naturalne pochodzenie składników produktów Senelle ich produkcja nie jest szkodliwa dla środowiska. Senelle nie testuje swoich produktów na zwierzętach oraz posiada międzynarodowy certyfikat PETA CrueltyFree przynawany tylko firmom, które przestrzegają rygorystycznych zasad i wytycznych.

Kosmetyki od Senelle dostępne na stronie https://drogeria.pl/senelle