korektor z serii Liquid Coverage Catrice

Korektor Catrice Camouflage – czy pomoże zakryć niesforne cienie pod oczami?

Cienie pod oczami, często określane mianem „worków” są problemem zdecydowanej większości kobiet. Jednocześnie za pomocą odpowiednich produktów do makijażu, można je całkowicie zniwelować lub lekko zamaskować. Właśnie dlatego to korektor jest jednym z najbardziej pożądanych kosmetyków, których nie może zabraknąć w damskiej torebce. Coraz większą popularność zdobywa sobie korektor Catrice Camouflage. Czy rzeczywiście pomoże on zakryć cienie pod oczami?

Korektory Cartice i ich konsystencja

Dostępne na tej stronie korektory Catrice nie są produktem najnowszym. Istnieją one bowiem w świecie kosmetycznym od kilku, dobrych lat i zdążyły wyrobić sobie niezwykle pozytywną opinię wśród kobiet. W przypadku korektorów Catrice na szczególną uwagę zasługuje ich konsystencja. Można bowiem gołym okiem zauważyć, że produkty te są bardzo gęste i jednocześnie mocno napigmentowane. Faktem jest, że taki korektor Catrice może się nieestetycznie „rolować” w zgięciach powiek i pod oczami, jednak jeśli uda się go odpowiednio nałożyć, wówczas taki problem odchodzi w zapomnienie. Korektor Catrice Camouflage to produkt, który nie tylko ma zakryć cienie pod oczami, ale także wygładzić wszelakie bruzdy i pomóc w uzyskaniu jednolitej struktury skóry. Dzięki takim właściwościom, rzeczywiście będzie on w stanie skutecznie zamaskować niesforne „worki” pod oczami.

Jak dobrać korektor Catrice Camouflage, by był efektywny?

W przypadku korektora Catrice Camouflage najważniejszy staje się jego wybór i dopasowanie do kolorytu cery. Jednocześnie biorąc pod uwagę fakt, że korektory Catrice występują w szerokiej gamie kolorystycznej, każda z kobiet powinna znaleźć dla siebie idealny produkt. Warto jednak pamiętać o tym, że skóra pod oczami jest ciemniejsza, a co za tym idzie, korektor Catrice Camouflage powinien być chociażby o jeden ton jaśniejszy od tonu stosowanego podkładu. W ten sposób uda się wyrównać drobne mankamenty odcienia skóry i sprawić, że „worki” pod oczami staną się praktycznie niewidoczne i znacznie bardziej wygładzone.