Eveline Selfie Time - jeden z kolorów podkładu

Jak skutecznie ukryć niedoskonałości cery?

Wygląd skóry twarzy to jeden z najważniejszych elementów wizerunku człowieka, a zwłaszcza kobiety. Jeśli na skórze widoczne są niedoskonałości takie jak wypryski, zaskórniki czy przebarwienia, nie da się wyglądać dobrze niezależnie od tego, jak atrakcyjnie wygląda się poza tym. Oczywiście najlepiej jest takie problemy leczyć, ale będąc w trakcie kuracji czy nie mogąc wiele na nie poradzić, trzeba je maskować. Po co warto sięgnąć?

Komplet produktów – już niepotrzebny

Jeszcze do niedawna kobiety mające kiepską cerę musiały stosować zestaw produktów do ukrywania niedoskonałości, jak korektor, podkład i puder. To jednak zabiera wiele czasu, powoduje, że twarz zamienia się w maskę, a przy tym ciężki makijaż nie sprzyja zachowaniu dobrej kondycji skóry. Zatykając jej pory, prowadzi do wysypu pryszczy i zaskórników. Zastąpić wszystkie te produkty jednocześnie mogą podkłady Eveline Selfie Time, gdyż łączą w sobie walory podkładu, ale i korektora, co oznacza bardzo skuteczne ukrycie niedoskonałości. W dodatku mają matowe wykończenie i nie wzmagają przetłuszczania się skóry, więc wykańczanie makijażu pudrem nie jest konieczne. Dzięki temu można cieszyć się lekkim makijażem, który nie obciąża nieprzyjemnie skóry. Jednocześnie zaś świetnie spełnia swoją rolę w zakresie maskowania niedoskonałości oraz upiększa cerę.

Seria podkładów Eveline Selfie Time – podkłady dla każdego

Oczywiście bardzo istotne jest też to, by, chcąc osiągnąć efekt porcelanowej cery i zatuszowania wszystkich szpecących ją niedoskonałości, nie nadać twarzy nienaturalnego wyglądu. Jest to kwestia przede wszystkim koloru. Różne kolory Eveline Selfie Time pozwalają dobrze dobrać odcień podkładu do naturalnego kolorytu swojej cery, jak również jej aktualnego wyglądu (latem potrzeba ciemniejszych kosmetyków, gdyż skóra jest opalona). Poza tym dostępne w różnych kolorach podkłady Eveline Selfie Time doskonale stapiają się ze skórą, nie trzeba więc obawiać się, że obszar pokryty kosmetykiem będzie mocno odcinał się od nieposmarowanej skóry.