różne kosmetyki marki Nuxe

Kosmetyki Nuxe – poszanowanie natury i skóry

Marka Nuxe to lider wśród kosmetyków o naturalnych składach i pięknych zapachach, które uprzyjemniają dbanie o skórę twarzy, ciała oraz włosy. Wśród kultowych produktów znajduje się suchy olejek Huile Prodigieuse – złoty eliksir do pielęgnacji skóry i włosów.

Idea marki Nuxe

Kosmetyki Nuxe są tworzone z myślą o kobietach ceniących sobie zrównoważone składy oparte na składnikach naturalnych i bezpiecznych dla skóry. Marka czerpie inspirację prosto z natury, wybierając do produkcji swoich kosmetyków rośliny z dzikich upraw. Składy produktów są wegańskie i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Poszanowanie środowiska naturalnego widoczne jest w wyborze biodegradowalnych formuł oraz w szklanych opakowaniach nadających się do recyklingu.

Kultowy olejek Huile Prodigieuse

Olejek Nuxe dał początek całej marce – to od niego rozpoczęła się w 1991 historia Nuxe, która trwa aż do dziś. Ten francuski produkt zasłynął swoją wszechstronnością i naturalnym składem, w którym znajdziemy 98% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki olejkowi Nuxe skóra twarzy i ciała odzyska gładkość i miękkość, a przyjemny zapach o zmysłowych nutach rozbudzi zmysły. Skład olejku bogaty jest w 7 roślinnych olejków, które mają szereg właściwości pielęgnacyjnych – nawilżają, wygładzają, odżywiają, regenerują, wzmacniają, zmiękczają. Po zastosowaniu skóra twarzy, ciała i włosy są w lepszej kondycji i przepięknie pachną słonecznymi wakacjami w jakimś pięknym miejscu. Olejek jest wegański i zamknięty w szklanej buteleczce ze złotą nakrętką.