Kosmetyki avene- perełki.

Kosmetyki avene to produkty przeznaczone dla cer trądzikowych, alergicznych, atopowych i tych szczególnie wrażliwych. Chlubią się tym, że jako jedyna marka na świecie, produkuje kosmetyki dla skóry nadzwyczaj wrażliwej czy alergicznej, które są pakowane w sterylnych warunkach, tak aby do środka nie przedostawały się bakterie i powietrze.

Perełki avene

W swoim asortymencie posiadają kilka naprawdę niezastąpionych kosmetyków, które warto wypróbować. 

1. Avene Thermal Spring Water/Woda termalna, czyli ich sztandarowy produkt, słynna woda termalna, na której Francuzi zbudowali swoje imperium. Łagodzi i koi podrażnienia. Pomaga w walce z wypryskami, ukąszeniami i wysypkami. Warto ją mieć pod ręką nie tylko latem, ale przez cały. 

2. Avene Emulsja do twarzy z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+, mocny filtr- must have latem. Nie wysusza, ale nie jest też zbyt ciężka. Nadaje się pod makijaż i jest wodoodporna. 

3. Avene Cleanance/ Żel oczyszczający- pomoże usunąć resztki makijażu, oczyści i odświeży skórę. Nie wysusza. Idealny do cery trądzikowej, pomoże ją ujarzmić, ale też nie podrażni. 

4. Avene Cleanance/Emulsja matująco-regulująca- idealna dla posiadaczek cery tłustej i z tendencja do błyszczenia. Niweluje błysk, nie nawilża, ale nie to jest jej zadaniem. 

5. Avene Spray z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+ i Mleczko SPF 30, czyli produkty plażowe. Zarówno spray jak i mleczko świetnie się wchłaniają, czyli odpada obawa o skórę córki młynarza. Oba produkty są wolne od parabenów i są wodoodporne.