korektor do twarzy marki Maybelline

Jak zakryć nieestetyczne zaczerwienienia na twarzy?

Nie ma wątpliwości, co do tego, że makijaż potrafi zdziałać cuda. Nierzadko mówi się nawet, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które o siebie nie dbają. Codzienne nakładanie pełnego makijażu to może zbyt wiele, jednak delikatne podkreślanie urody sprawdzonymi kosmetykami, to coś, co każda kobieta powinna dla siebie robić, każdego dnia! Użycie korektora do twarzy, czy nałożenie tuszu do rzęs zajmuje na prawdę krótką chwilę, a potrafi zmienić nastrój na cały dzień. Makijaż dodaje pewności siebie – tak wykazują badania.

Jak wykonać makijaż dzienny?

Podstawą dobrze wyglądającego makijażu, jest zadbana cera. Jeśli ktoś źle się odżywia, nie pije wystarczającej ilości wody, nie nawilża skóry twarzy, to jedno jest pewne – nawet najlepsze korektory do twarzy tutaj mu nie pomogą. Duże znaczenie ma również odpowiednia ilość snu. Ktoś wiecznie nie wyspany na pewno prędzej czy później dorobi się cieni pod oczami, których może nie zakryją nawet najlepsze korektory pod oczy. Zadbanej buzi nie trzeba wiele – delikatny krem BB, dobry tusz do rzęs i muśnięcie policzków różem – naturalny makijaż gotowy.

Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Mimo, że zakupy przez Internet biją ostatnio rekordy popularności, to kosmetyki kolorowe znacznie lepiej jest kupować w drogeriach stacjonarnych. Można wówczas poprosić o tester produktu, aby sprawdzić czy wybrany korektor do twarzy będzie do nas dobrze dopasowany.